Kdo je Bionetta.cz?

  Jsem to já (Jana) a moje rodina...můj manžel a mé dvě dcery...kteří mne ve všem vždy podporují a pomáhají.

  K otevření e-ochůdku mě přiměla moje láska k přírodě a vášeň pro zdavý životní styl. Celý svůj dosavadní profesní život jsem se pohybovala v obchodním prostředí, ale až nyní cítím, že moje cesta s Bionettou je to, co mne baví a naplňuje. Konečně mi dává všechno smysl...

  Věříme v sílu přírody a proto pro vás vybíráme přírodní kosmetiku a ekodrogerii od českých dodavatelů. Vybíráme si výrobce, kteří si stojí za svými kvalitními výrobky, mají na ně certifikáty, netestují na zvířatech, dělají svou práci s láskou a nadšením, tak jako my. Ať už jsou to menší rodinné firmy nebo známí a velcí výrobci přírodní kosmetiky a ekodrogerie, vždy nás jejich filosofie musí oslovit. Většinu výrobků si i sami nejdříve otestujeme než vám je vypustíme.  

  Chceme inspirovat ostatní, aby začali o nákupech svých výrobků přemýšlet, aby začali žít šetrněji k životnímu prostředí. Je mnoho způsobů, jak pomáhat přírodě....

  Ochrana životního prostředí není těžká, jen se to musíme naučit... Nemusíme slevovat ze svých nároků. Všichni máme spoustu možností jak přírodě ulevit. Začněte s námi třeba jen tím, že si koupíte ekodrogerii nebo kosmetiku z přírodních zdrojů.

  Každý malý krůček se počítá... a příroda nám pomůže...

  Těšíme se na vaši návštěvu a děkujem, že svým nákupem podpoříte nejemom Bionettu :-)  ale i ty naše skvělé české výrobce.