Za firmou Mýdla s duší stojí paní Lenka, která je nám moc sympatická a rádi bychom, aby se představila sama...svými slovy:

… když proměníte svůj sen ve skutečnost a jedna Vaše velká záliba se stane současně prací, pak ji budete s největší pravděpodobností milovat… 

A přesně to se stalo mně. Moje cesta byla poměrně klikatá, než mě zavedla až k výrobě čistě přírodních rostlinných mýdel a postupně dalších kosmetických výrobků a sójových svíček. Svoji nabídku jsem nedávno rozšířila také o tuhé přírodní deodoranty a balzámy na rty…a brzy přijdou další novinky. 

Odjakživa jsem měla dvě velké vášně. Čokoládu a mýdla. Ta druhá se stala nejdříve mým koníčkem a v posledních letech také zálibou i prací v jednom. 

Všechno začalo na jaře v roce 2018. Tou dobou jsem si začínala hrát s výrobou roztomilých malých mýdel a postupně jsem vychytávala barvy, vůně a obaly a posouvala se dál k cílené výrobě mýdel podle záměru. Každé z nich má svůj konkrétní účel. Nejde jen o vůně, ale vše je i o vlastnostech a přínosu každého z nich.

 Citlivě volím složení, vůně i barvy. Všechny mé produkty jsou čistě přírodní a z etických důvodů nepoužívám palmový olej.

 Věřím, že si je zamilujete jako já!

Lenka

....Leničky mýdla mají opravdu duši. Určitě stojí za vyzkoušení.