Bylinca - Varianta - 50 g

BYLINCA, s.r.o. je rodinná firma, která od roku 2017 na jižní Moravě vyrábí sypané bylinkové čaje. Nabízí také koření a výběrovou kávu. Produkty neobsahují aromata, ani žádné další přidané látky. Chuť, vůni a vzhled tvoří sama příroda. Bylinky pečlivě vybírají a dohlížejí na jejich kvalitu.

Bylinca je  jedním z mála výrobců v České republice u kterého můžete v sypaných směsích vidět celé, velké kousky bylinek, ale zároveň je jich velikost uzpůsobena snadnému a účinnému louhování. V nabídce najdete jak vyladěné směsi pro běžné denní pití, tak směsi připravené pro konkrétní účel.  Odlehčují také přírodě. Ekologické obaly jsou součástí každého produkty – jedná se o papír, biodegradabilní folie či znovupoužitelné plechovky.

Pár řádků o Bylince slovy paní majitelky:

Nebereme naši firmu pouze jako práci, ale jako náš životní směr, kterým jsme se vydali. Jejíprostřednictvíchceme uchovat tradici sypaných bylinkových čajů. Prosazovat ekologickou cestu, cenit ubývající ruční práci podporovat kvalitní zemělství. Chceme tvořit produkty, které budou ispívat ke chvilkápohody roveň se také stanou Vašídennírituálem.

Proměňujeme pady nové postupy realitu. Vždy ak s úctou přírodě, která je nyní mnohem ležitější než kdy dříve.

Michaela Zapletalová

zakladatelka s spolumajitelka BYLINCA, s.r.o.