Aromatica...firma s dlouhou historií...AROMATICA vznikla v roce 1992. Zakladateli společnosti byl Ladislav Šimůnek a Dr.PhMr. Jan RUKAVIČKA ml. Ten ve svých tehdy 68 letech měl jeden velký sen. Navázat na tradici svého otce prof. Dr.PhMr. Jana Rukavičky st. a obnovit výrobu bylinných přípravků.  Tento velký sen se mu splnil a společně s Ladislavem Šimůnkem získali v květnu 1992 prostory v objektu bývalé Masné burzy, areál Jihomoravského masného průmyslu, Masná 34, Brno a začali vyrábět. Úplně prvními výrobky byly tradiční sádlové masti. Zboží v té době rozvážel po celé republice sám Ladislav Šimůnek.

Firma se neustále rozvíjela rozvíjí dál a své přírodní výrobky posílá i do zahraničí. Nejvýraznějším novým  počinem bylo uvedení nové produktové řady, pojmenované po zakladateli firmy panu dr. RUKAVIČKOVI, která se skládá z dopňků stravy - bylinných tinktur.

Jejich skvělou značku Bebutter také najdete mezi našimi oblíbenci :)

Rychlé info
AROMATICA - Echinaceové kapky

AROMATICA - Echinaceové kapky

Na cestě
od 175 Kč
Varianta 50 ml, 100 ml, 200 ml
Třapatka nachová (Echinacea purpurea) podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a normální funkci horních cest dýchacích. Echinaceové…